O PROJEKTU

Nápad na vánoční dopisy jsem nosila v hlavě už nějakou dobu a když jsem v roce 2005 objevila výrobce krásných papírů a „vyrobila“ první dopis v Santovském stylu pro svou neteř v zahraničí, věděla jsem, že je to ono. Dopísek se zalíbil a já se rozhodla jej následující rok zkusit nabídnout na internetu v českém provedení a pro český trh. K mému velkému překvapení se brzy dostavili první zákazníci. Od té doby se změnil nejenom vzhled, texty ale i celkový styl, který se maximálně uzpůsobil českým dětem se zapracováním výchovných motivů.


Co mě ale moc těší je fakt, že se každým rokem zvyšuje počet odeslaných dopisů a narůstá počet zákazníků, kteří se pravidelně vracejí a zasílají nám reference o tom, jak jeden "obyčejný dopis" rozzáří dětské oči tak,  jak to mnohdy nedokáže ani nejdražší hračka.

Tento projekt je pro mne především srdeční záležitostí. Při představě malých dětí, které většinou nedostávají poštou žádnou korespondenci a najednou jim do schránky přijde veliká krásná obálka, která je adresována jen a jen jim, většinou rychle zapomínám na veliké množství práce a mám radost, když se podaří doručit co největší množství dopisů.


Teprve až s narozením syna jsem si uvědomila, jaký potenciál a dosah tento nápad může mít. Jeho hlavním posláním je dát víru v to lepší. Dělat radost, pochválit, motivovat a říct, že dítě je milováno a chtěno, a že ať se děje co se děje, vždy má někoho, na koho se může obrátit, a to je obzvláště v současném světě to nejdůležitější.


Rok 2022 byl první rok, kdy jsem tvorbu dopisů "vynechala". Covid si vybral svoji daň prostřednictvím kompletního vyhoření. A abych mohla dávat víru v lepší zítřek ostatním, musela jsem ji nejdřív obnovit u sebe. Povedlo se a jsem s projektem zpátky.


Věřím, že i Vy budete spokojeni. A pokud s našimi dopisy máte dobrou zkušenost, dejte nám o tom vědět. Nebo se podělit o Vaše dojmy s ostatními návštěvníky stránek, kteří tento projekt ještě neznají a váhají, zda nám můžou věřit. Za každou reakci a komentář Vám velmi děkuji.

 

Andrea Růžičková, autorka projektu


Kontakt

info@dopisodjeziska.cz

+420 604 210 139

Andrea Růžičková, Rabasova 2371, Rakovník 26901
zpracovatel - TWINKLES s.r.o. , Mazovská 4779, Praha 8

9.00 - 17.00 (od pondělí do pátku)
v sezoně odpovídáme i během víkendu

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK:

Pokud chcete být informováni o zahájení sezony, zadejte svůj email.

Copyright 2023 © Andrea Růžičková. Všechna práva vyhrazena.

Page Created with OptimizePress