O PROJEKTU

Projekt Pošta pro děti a Dopis od Ježíška vznikl v roce 2005, kdy jsem objevila výrobce krásných papírů a „vyrobila“ první dopis v Santovském stylu pro svou neteř v zahraničí. Dopísek se zalíbil a já se rozhodla jej následující rok zkusit nabídnout na internetu v českém provedení a pro český trh. K mému velkému překvapení se brzy dostavili první zákazníci. Od té doby se změnil nejenom vzhled, texty ale i celkový styl, který se maximálně uzpůsobil českým dětem se zapracováním výchovných motivů.


Co mě ale moc těší je fakt, že se každým rokem zvyšuje počet odeslaných dopisů a narůstá počet zákazníků, kteří se pravidelně vracejí a zasílají nám reference o tom, jak jeden "obyčejný dopis" rozzáří dětské oči tak,  jak to mnohdy nedokáže ani nejdražší hračka.
(viz reference >>)

Tento projekt je pro mne především srdeční záležitostí. Při představě malých dětí, které většinou nedostávají poštou žádnou korespondenci a najednou jim do schránky přijde veliká krásná obálka, která je adresována jen a jen jim, většinou rychle zapomínám na veliké množství práce a mám radost, když se podaří doručit co největší množství dopisů.


Teprve až s narozením syna jsem si uvědomila, jaký potenciál a dosah tento nápad může mít. Jeho hlavním posláním je především dělat radost, pochválit, motivovat a říct, že dítě je milováno a chtěno, a že ať se děje co se děje, vždy má někoho, na koho se může obrátit, a to je obzvláště v současném světě to nejdůležitější.


Věřím, že i Vy budete spokojeni. A pokud s našimi dopisy máte dobrou zkušenost, dejte nám o tom vědět. Nebo se podělit o Vaše dojmy s ostatními návštěvníky stránek, kteří tento projekt ještě neznají a váhají, zda nám můžou věřit. Za každou reakci a komentář Vám velmi děkujeme.

 


Více o mě naleznete na mých osobních stránkách www.andrearuzickova.cz


Kontakt

info@dopisodjeziska.cz

+420 604 210 139

Andrea Růžičková, Rabasova 2371, Rakovník 26901
zpracovatel - TWINKLES s.r.o. , Mazovská 4779, Praha 8

9.00 - 17.00 (od pondělí do pátku)
v sezoně odpovídáme i během víkendu

Tyto webové stránky jsou produktovým webem projektu Pošta pro děti. Provozované Andreou Růžičkovou. Marketing a technickou podporu zajišťuje Twinkles s.r.o.

Copyright 2021 © Andrea Růžičková. Všechna práva vyhrazena.

Page Created with OptimizePress